Producenci
Podkaszarka żyłkowa Aku 18V DUR190LZX3 MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Poziom mocy dźwięku | 91,6 dB |
| Odchylenie standardowe | 2,4 dB |
| Średnica cięcia (max) | 30 cm |
| Szybkość obrotowa | 6000 RPM |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 77 dB |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 348 mm |
| Długość produktu | 1836 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Walizka | Nie |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy