Producenci
Podkaszarka żyłkowa Aku 2x18V DUR368LZ MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Bezprzewodowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Model | Kosiarka |
| Szybkość obrotowa | 6500 RPM |
| Średnica cięcia (max) | 35 cm |
| Typ głowy | Żyłka |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 231 mm |
| Długość produktu | 1758 mm |
| Szerokość produktu | 362 mm |
Gwarancja 24 miesiące