Producenci
Podkaszarka żyłkowa aku 2x18V DUR368LPT2 MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Średnica cięcia (max) | 35 cm |
| Typ głowy | Żyłka |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt w kształcie pętli D |
| Szybkość obrotowa | 6500 RPM |
| Moc | |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Czas pracy | 38 min |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 1758 mm |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Akumulator | Tak |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Ładowarka | Tak |
| Walizka | Nie |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy