Producenci
Podkaszarka żyłkowa akumulatorowa MAKITA DUR189RFE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Model | Podkaszarka żyłkowa |
| Liczba żyłek | 2 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 78 dB |
| Pasek na ramię | Tak |
| Ustawienia obrotów | 3 |
| Typ uchwytu | Pętla |
| Szerokość koszenia | 30 cm |
| W zestawie osłona głowicy | Tak |
| Gwint wrzeciona | M8 x 1,25 LH |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (trzeci bieg) | 6000 RPM |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 4000 RPM |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (drugi bieg) | 5000 RPM |
| Moc | |
| Napięcie | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc maksymalna | 250 W |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Pojemność baterii | 3 Ah |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Ładowarka | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podczas pracy należy nosić okulary i odzież ochronną. Nie ładować w pobliżu materiałów łatwopalnych. Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy