Producenci
Podkładka Corsair MM100 Medium
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Grubość | 3 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Wydajność | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Zasilane przez USB | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Rekomendowane użycie | Uniwersalne |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |