Producenci
Podkładka GEMBIRD MP-GAMEPRO-XL (900mm x 350mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Grubość | 3 mm |
| Wydajność | |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Zmywalny | Tak |
| Materiały | Tkanina, Guma |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |