Producenci
Podkładka chłodząca DeepCool MULTI CORE X6
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Pobór mocy (max) | 2,25 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 900 g |
| Wydajność | |
| Szybkość obrotowa | 1300 RPM |
| Poziom hałasu | 24 dB |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 4 szt. |
| Prędkość obrotowa (min) | 1000 RPM |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Pozostałe funkcje | |
| Przepływ powietrza | 121,4 |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 380 x 295 x 24 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty. Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa. |
Gwarancja 24 miesiące