Producenci
Podkładka chłodząca DeepCool U PAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Metal |
| Moc | |
| Napięcie | 5 V |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Pobór mocy (max) | 1,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 27,5 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Waga produktu | 765 g |
| Wydajność | |
| Średnica wentylatora 2 | 14 cm |
| Wysokość wentylatora | 1,5 cm |
| Prędkość obrotowa (max) | 1000 RPM |
| Wydajność wentylatora | 92,22 ft³/min |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Poziom hałasu | 26,3 dB |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 2 szt. |
| Wysokość wentylatora 2 | 1,5 cm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interfejs hosta | USB |
| Ilość portów USB | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty. Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa. |
Gwarancja 24 miesiące