Producenci
Podkładka chłodząca pod laptop Thermaltake Massive 14 rev.2 CL-N001-PL14BU-A (17.x cala; 2 wentylatory; HUB)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Podświetlenie | Tak |
| Materiały | Plastik |
| Moc | |
| Zasilanie | 5 V, 0.46 A |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 663 g |
| Wydajność | |
| Szybkość obrotowa | 1200 RPM |
| Poziom hałasu | 22,1 dB |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 2 szt. |
| Minimalna wielkość ekranu | 25,4 cm (10") |
| Wydajność wentylatora | 58,97 ft³/min |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 382 x 262 x 26 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa. Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty. Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. |
Gwarancja 24 miesiące