Producenci
Podkładka chłodząca pod laptop Thermaltake Massive A23 CL-N013-PL12BL-A (16.x cala; 1 wentylator)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 622 g |
| Wydajność | |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 1 szt. |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Wydajność wentylatora | 38 ft³/min |
| Poziom hałasu | 28 dB |
| Szybkość obrotowa | 1200 RPM |
| Minimalna wielkość ekranu | 25,4 cm (10") |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 2.0 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 350 x 260 x 32 mm |
Gwarancja 24 miesiące