Producenci
Podkładka chłodząca pod laptop Thermaltake Massive V20 CL-N004-PL20BL-A (17.x cala; 1 wentylator)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Materiały | Plastik |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 700 g |
| Wydajność | |
| Wydajność wentylatora | 70,38 ft³/min |
| Średnica czaszy wentylatora | 20 cm |
| Szybkość obrotowa | 800 RPM |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 1 szt. |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Poziom hałasu | 31,7 dB |
| Minimalna wielkość ekranu | 25,4 cm (10") |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 365 x 276 x 42 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty. Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa. |
Gwarancja 24 miesiące