Producenci
Podkładka gamingowa pod mysz Corsair MM250 XL Champion Series 1 CH-9412560-WW (450mm x 400mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Grubość | 5 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 650 g |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wydajność | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące