Producenci
Podkładka gamingowa pod mysz Endgame Gear EM-C PORON® - czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 410 mm |
| Szerokość produktu | 490 mm |
| Grubość | 3 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Wbudowana ładowarka | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Wbudowana bezprzewodowa ładowarka | Nie |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące