Producenci
Podkładka gamingowa pod mysz MSI AGILITY GD70 (900mm x 400mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Grubość | 3 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 640 g |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Wydajność | |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Obraz |
| Materiały | Tkanina, Guma, Jedwab |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Krawędzie przeciwodblaskowe | Tak |
| Obszyte krawędzie | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 775 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 36 miesięcy