Producenci
Podkładka grzewcza Medisana HU 662 (150x80 cm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie po | 180 min |
| Liczba osób | 1 os. |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 6 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | 100 W |
| Kolor produktu | Biały |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 1500 mm |
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. Nie używać, gdy urządzenie jest uszkodzone. Przechowywać z dala od wody i wilgoci. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy