Producenci
Podkładka pod mysz GEMBIRD MP-GAME-L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Grubość | 3 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wydajność | |
| Materiały | Tkanina, Guma |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 65 mm |
| Wysokość opakowania | 65 mm |
| Głębokość opakowania | 410 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 422 g |
Gwarancja 24 miesiące