Producenci
Podkładka pod mysz GEMBIRD MP-GAME-M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Grubość | 3 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wydajność | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Materiały | Guma, Tkanina |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Gwarancja 24 miesiące