Producenci
Podkładka pod mysz Lenovo Legion Gaming Control Mouse L (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Grubość | 2 mm |
| Waga produktu | 243 g |
| Wydajność | |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Kolor powierzchni | Obraz |