Producenci
Podkładka pod mysz Natec Universe Maxi 800x400
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Grubość | 3 mm |
| Głębokość produktu | 800 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Biały Niebieski Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Podkładka dla graczy | Nie |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor powierzchni | Obraz |
| Materiały | Tkanina, Guma |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące