Producenci
Podkładka pod mysz Nitro Concepts DM12 (NC-GP-MP-004)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Grubość | 3 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 1200 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Tkanina, Guma |
| Obszyte krawędzie | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące