Producenci
Podkładka pod mysz Nitro Concepts Deskmat DM16 1600x800x3mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Grubość | 3 mm |
| Szerokość produktu | 1600 mm |
| Głębokość produktu | 800 mm |
| Wydajność | |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Obszyte krawędzie | Tak |
| Materiały | Tkanina, Guma |
| Kolor produktu | Czerwony Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące