Producenci
Podkładka pod mysz Redragon CAPRICORN P012 325x260 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Grubość | 3 mm |
| Wydajność | |
| Antypoślizgowy spód | Tak |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Materiały | Tkanina Guma |
| Pranie w pralce | Tak |
| Krawędzie przeciwodblaskowe | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Kolor powierzchni | Wzór |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |