Producenci
Podkładka pod mysz SteelSeries QcK Performance Balance XL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Grubość | 3,5 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wydajność | |
| Materiały | Pianka, Neopren, Poliester |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Obszyte krawędzie | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Rozmiar | XL |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
Gwarancja 24 miesiące