Producenci
Podkładka pod mysz SteelSeries QcK Performance Speed L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 490 mm |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Grubość | 3,5 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Pianka, Neopren, Nylon |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Obszyte krawędzie | Tak |
| Rozmiar | L |
Gwarancja 24 miesiące