Producenci
Podkładka pod mysz z powierzchnią pod nadruk 250 x 210 mm Gembird
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Grubość | 0,3 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wydajność | |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Podkładka dla graczy | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Guma Tkanina |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące