Producenci
Podkładka termiczna Grizzly Minus 8 - 100 × 100 × 1,5 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Model | Podkładka termiczna |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -100 - 250 °C |
| Przewodność cieplna | 8 W/m·K |
| Główne składniki | Tlenek metalu, Silikon |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 1,5 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa. Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty. |
Gwarancja 24 miesiące