Producenci
Podkładka termiczna Grizzly Minus 8 - 120 × 20 × 3,0 mm Podkładka termiczna Grizzly
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Różowy |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -100 - 250 °C |
| Model | Podkładka termiczna |
| Przewodność cieplna | 8 W/m·K |
| Główne składniki | Tritlenek diglinu, Silikon |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 23 g |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 3 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 30 g |
| Wysokość opakowania | 5 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
Gwarancja 24 miesiące