Producenci
Podnośnik hydrauliczny 3T YATO YT-17211
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 45,7 cm |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Model | Podnośnik mechaniczny |
| Maksymalny udźwig | 3000 kg |
| Koła | Tak |
| Minimalna wysokość podnoszenia | 8,9 cm |
| Przeznaczenie | Samochód |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 27,7 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Stosować zgodnie z przeznaczeniem i zgodnie z instrukcją obsługi. Regularnie kontrolować stan techniczny urządzenia. Używać wyłącznie na stabilnej i płaskiej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy