Producenci
Podnośnik słupkowy YATO YT-17005
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 46,5 cm |
| Minimalna wysokość podnoszenia | 23 cm |
| Maksymalny udźwig | 12000 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7,67 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Regularnie kontrolować stan techniczny urządzenia. Stosować zgodnie z przeznaczeniem i zgodnie z instrukcją obsługi. Używać wyłącznie na stabilnej i płaskiej powierzchni. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące