Producenci
Podnośnik transportowo - kąpielowy DAVID
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Średnica koła przedniego | 7,5 cm |
| Kolor produktu | Biały Szary |
| Średnica koła tylnego | 10 cm |
| Typ kontroli | Przyciski, pilot |
| Liczba tylnych kół | 2 |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Materiały | Stal |
| Liczba przednich kół | 2 |
| Moc | |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Typ napędu | Prąd elektryczny |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Natężenie prądu | 1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 40 kg |
| Głębokość produktu | 1030 mm |
| Maksymalna szerokość | 84 cm |
| Minimalna wysokość | 77 cm |
| Minimalna szerokość | 53 cm |
| Maksymalna wysokość | 183 cm |
| Ergonomia | |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Regulowana szerokość | Tak |
| Blokada kół | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan techniczny urządzenia. Użytkowanie urządzeń wymaga przeczytania instrukcji obsługi. Zabezpiecz urządzenie przed upadkiem lub przewróceniem. |
Gwarancja 12 miesięcy