Producenci
Podnośnik transportowo - kąpielowy SAMSON
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba przednich kół | 2 |
| Liczba tylnych kół | 2 |
| Typ kontroli | Przyciski, pilot |
| Maksymalne obciążenie | 180 kg |
| Kolor produktu | Biały |
| Średnica koła przedniego | 7,5 cm |
| Średnica koła tylnego | 10 cm |
| Moc | |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Typ napędu | Prąd elektryczny |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Maksymalna szerokość | 76,5 cm |
| Głębokość produktu | 1200 mm |
| Minimalna szerokość | 65,5 cm |
| Minimalna wysokość | 55 cm |
| Maksymalna wysokość | 168 cm |
| Waga produktu | 45 kg |
| Ergonomia | |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Blokada kół | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan techniczny urządzenia. Użytkowanie urządzeń wymaga przeczytania instrukcji obsługi. Zabezpiecz urządzenie przed upadkiem lub przewróceniem. |
Gwarancja 12 miesięcy