Producenci
Podstawka Lenovo Portable Aluminum Laptop Stand do notebooka do 15"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Aluminium, Guma |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 38,1 cm (15") |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 1 |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 270,1 mm |
| Waga produktu | 516,5 g |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 17,8 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 28 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 631 g |
| Szerokość opakowania | 282 mm |
| Ergonomia | |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 18 - 18° |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Winda | 88,9 cm |
| Regulowany | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 0 - 95 mm |