Producenci
Podstawka chłodząca Lenovo 2w1 do notebooka do 15" + podstawka do telefonu (czarna)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Notebook stand |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 265,6 mm |
| Szerokość produktu | 290,6 mm |
| Wysokość produktu | 15,1 mm |
| Waga produktu | 522 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 285 mm |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 660 g |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy