Producenci
Podstawka chłodząca MODECOM Silent Fan PL-MC-CF-15 (17.x cala; 5 wentylatorów; HUB) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Moc | |
| Zasilanie | 5VDC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 700 g |
| Wydajność | |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 5 szt. |
| Wydajność wentylatora | 28 ft3/min |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Poziom hałasu | 26 dB |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Szybkość obrotowa | 1800 RPM |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 390 x 290 x 25 mm |
Gwarancja 3 miesiące