Producenci
Podstawka chłodząca TRUST EXTO LAPTOP ECO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 630 g |
| Głębokość produktu | 255 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wydajność | |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 1 szt. |
| Średnica czaszy wentylatora | 18 cm |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty. Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa. |
Gwarancja 24 miesiące