Producenci
Podstawka chłodząca pod notebook Aerocool STRIKE-X X1 AEROSTRIKE-X-X1 (19.x cala; 1 wentylator)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czerwony Czarny |
| Moc | |
| Zasilanie | 5V, 0.21A |
| Wydajność | |
| Szybkość obrotowa | 600 RPM |
| Wydajność wentylatora | 57 ft3/min |
| Maksymalna wielkość ekranu | 48,3 cm (19") |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 1 szt. |
| Poziom hałasu | 15 dB |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 200 x 200 x 20 mm |