Producenci
Podstawka do laptopów i tabletów R-Go 10-22 Max.5KG biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Holandia |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Maksymalny udźwig | 5 kg |
| Kolor produktu | Biały |
| Minimalna zgodność wielkości ekranu notebooka | 25,4 cm (10") |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 55,9 cm (22") |
| Materiały | Drewno |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 205 mm |
| Waga produktu | 310 g |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Rozmiar | 30,5 cm (12") |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 375 g |
| Głębokość opakowania | 285 mm |
| Ergonomia | |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 39261000 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 185 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 285 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 50 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 370 g |
Gwarancja 24 miesiące