Producenci
Podstawka na laptopa R-Go Tools R-Go Laptopständer 10"-22" Max.5KG Riser juodas
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Holandia |
| Konstrukcja | |
| Maksymalny udźwig | 5 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna zgodność wielkości ekranu notebooka | 25,4 cm (10") |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 55,9 cm (22") |
| Materiały | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1,5 mm |
| Waga produktu | 106 g |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Długość produktu | 265 mm |
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Wysokość opakowania | 10 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 196 g |
| Ergonomia | |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 85 - 65 mm |
| Regulowany | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 30 - 45° |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 245 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,14 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 355 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 320 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 76072091 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 30 szt. |
Gwarancja 24 miesiące