Producenci
Podstawka pod laptopa AXAGON STND-L, 10 do 16 cali, aluminiowa, szara
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 43,9 cm (17.3") |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiały | Aluminium |
| Minimalna zgodność wielkości ekranu notebooka | 25,4 cm (10") |
| Maksymalny udźwig | 5 kg |
| Typ produktu | Ramię notebooka |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,09 kg |
| Długość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Głębokość produktu | 232 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 272 mm |
| Głębokość opakowania | 242 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,25 kg |
| Wysokość opakowania | 59 mm |
| Ergonomia | |
| Kąt obrotu | 360° |
| Regulowany | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Liczba ustawień wysokości | 7 |
| Maksymalna wysokość | 26 cm |
| Obracanie | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Nie |
Gwarancja 24 miesiące