Producenci
Podstawka pod laptopa Trust PRIMO FOLDABLE Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Metal |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 40,6 cm (16") |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 1 |
| Typ produktu | Podstawka pod notebooka i tablet |
| Maksymalna zgodność rozmiaru tabletu | 40,6 cm (16") |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Waga produktu | 230 g |
| Głębokość produktu | 263 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ergonomia | |
| Liczba pozycji regulowania | 6 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulowany | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
Gwarancja 24 miesiące