Producenci
Podstawka pod laptopa Trust ZEFF METAL Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 40,6 cm (16") |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,84 kg |
| Szerokość produktu | 259 mm |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ergonomia | |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
Gwarancja 24 miesiące