Producenci
Podstawka stojaka Neomounts AFP-875WH Biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Platforma |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 21,2 kg |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 864 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 21,3 kg |
| Wysokość opakowania | 906 mm |
| Szerokość opakowania | 642 mm |
| Głębokość opakowania | 62 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na paletę (UE) | 20 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 7326909890 |
Gwarancja 24 miesiące