Producenci
Poduszka elektryczna Medisana HC 200 Interior Line (piaskowa)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Napięcie | 5 V |
| Automatyczne wyłączanie po | 20 min |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Typ regulacji temperatury | Elektroniczny |
| Kolor produktu | Piaskowy |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Zdejmowalne pokrycie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Moc | 10 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 750 g |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ergonomia | |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Materiał | |
| Materiały | Poliester |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować na uszkodzonej skórze lub ranach. |
| Mycie | |
| Instrukcja dotycząca prania | Prać ręcznie |
| Zmywalny | Tak |
Gwarancja 36 miesięcy