Producenci
Poduszka na krzesło Outdoor Medisana OL 750
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rozmiar poduszki ogrzewania | 50 x 40 cm |
| Kolor produktu | Szary |
| Automatyczne wyłączanie po | 20 min |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Możliwość prania pokrowca | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 36 miesięcy