Producenci
Pojemnik na kółkach CURVER 3012400003007 (kolor beżowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Zielony Beżowy |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Tworzywo pojemnika | Plastik |
| Pojemność | 110 l |
| Układ | Prostokątny |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Ręczny |
| Tworzywo wieka | Plastik |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Pokrywka | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,95 kg |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość produktu | 880 mm |
| Szerokość produktu | 580 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pokrywka dołączona | Tak |
Gwarancja 24 miesiące