Producenci
Pojemnik termiczny na żywność ZWILLING Thermo 39500-509-0 biały 700ml
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Podwójna ścianka | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Czas utrzymania chłodzenia | 12 h |
| Łyżka w zestawie | Tak |
| Tworzywo wieka | Plastik |
| Pojemność | 0,7 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | BPA free stal szlachetna (termos) |
| Uchwyt ręczny | Nie |
| Układ | Okrągły |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Podtrzymywanie gorąca | 12 godzin |
| Niekapiący | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 1000 mm |
| Waga produktu | 0,5 kg |
| Wysokość produktu | 1700 mm |
| Długość | 10 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Łyżka w zestawie | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące