Producenci
Pokrowiec Lenovo 14-inch Laptop Urban Sleeve Case Charcoal Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Materiały | Poliester |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 370 g |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 374 mm |
| Waga produktu | 259 g |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Szerokość opakowania | 380 mm |
| Głębokość opakowania | 260 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy