Producenci
Pokrowiec ochronny NOCO GBC103 Boost X EVA do GBX75
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Kopolimer Etylenu z Octanem Winylu (EVA) |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Odporny na uderzenia |
| Typ obudowy | Teczka/klasyczna walizka |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 810 g |
| Szerokość produktu | 317 mm |
| Wysokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 133 mm |
Gwarancja 24 miesiące