Producenci
Pokrowiec silikonowy Apple iPhone 16 Pro Beats z MagSafe, kolor fioletowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Mikrofibra, Poliwęglan (PC), Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Zgodność z MagSafe | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na ścieranie, Odporny na upadek, Odporny na zadrapania, Odporny na wstrząsy |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Podstawa biurkowa | Nie |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 16 cm (6.3") |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 24 g |
| Szerokość produktu | 76,2 mm |
| Wysokość produktu | 153 mm |
| Głębokość produktu | 14,2 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące