Producenci
Pokrywka stalowa DEMEYERE Apollo 7 40850-181-0 - 16 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor uchwytu | Stal nierdzewna Srebrny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kształt | Okrągły |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Srebrny |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 171 mm |
| Średnica | 16 cm |
| Waga produktu | 220 g |
| Wysokość produktu | 52 mm |
Fabryczna Gwarancja 300 miesięcy